Urasol Ruda Śląska - przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Urasol

Menu

Newsletter:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego urasol.rsl.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
Zorganizujemy i obsłużymy
każdą imprezę. Na miarę
Państwa wymagań
i sugestii.
Sprawdź co mówią o naszej restauracji użytkownicy facebooka
Znajdujesz się tutaj:  Strona główna  /  O firmie  / 

Firma

Czym się zajmujemy?
Nasza firma istnieje od 1996 roku, zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez (komunie, urodziny, wesela, stypy, biesiady, karczmy, festyny). Świadczymy usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy profesjonalnym zespołem ludzi oraz dużym zapleczem i doświadczeniem w swojej branży, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dostawcą obiadów abonamentowych oraz wydajemy posiłki dla kilku szkół a także kopalń. Realizujemy zamówienia jednorazowe i kontraktowe. Indywidualnie ustalamy szczegóły współpracy w zakresie menu, terminu dostaw oraz formuły wydawania potraw. Posiłki regeneracyjne możemy wydawać na terenie zakładu pracy, dostarczyć w termosach zbiorczych lub opakowaniach jednorazowych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na posiłki regeneracyjne. Do wyboru zarówno dania z podstawowej karty jak również możliwość ustalenia indywidualnych posiłków.Restauracja
Posiadamy salę restauracyjną mieszczącą do 30 osób, która powstała z myślą o organizacji imprez bankietowych, wesel, komunii, studniówek, bali, karczmy biesiad, styp oraz innych imprez okolicznościowych.
więcej o restauracjachKawiarnia Atmosfera
Oferujemy miłą atmosferę i przyjemne spędzenie czasu w kawiarni Atmosfera przy ul. Pordzika. Tylko u nas mogą Państwo spędzić miło czas przy starannie dobranej muzyce, poczuć niesamowity nastrój lokalu. Łyk pysznej kawy pozwoli na chwile relaksu i oderwanie się od goniącej codzienności.
więcej o kawiarni